Готові зробити замовлення?

Телефонуйте або пишіть на Viber

   Торгові острівки за особистим проектом

   В обладнанні торгової зали важливо досягти повної гармонії та відобразити власний смак, погляди на сучасність та серйозність бізнесу. Тому кожний торговий островок нашої фабрики розробляється за індивідуальними побажаннями «під ключ». Це означає, що замовник отримує повний спектр послуг – від розробки дизайн-проекту з повною відповідністю до потреб до монтажу моделі на вказаній площі.
 Вартість торгових островків залежить від розмірів, обраного матеріалу для виготовлення та оздоблення, загального зовнішнього вигляду.

   Як замовити торговий острів в Україні?
  Приклади дизайн-проектів, що містяться у нашій галереї, дозволять ознайомитися з різними стилями та поєднанням матеріалів. Великою популярністю користуються саме модульні торгові островки, у перевагах яких:
• повна мобільність, що забезпечує швидке складання, компактність для транспортування;
• швидкий ремонт у разі пошкодження будь-якої частини;
• повноцінне функціонування у вигляді цілісної системи вітрин.
Щоб зробити замовлення готового продукту, достатньо зв’язатися з нашими працівниками для уточнень та надання необхідних замірів. Якщо дизайн-проект торгового острівка відбувається за особистими побажаннями, узгоджуються усі деталі, після чого оголошується кінцева вартість.

   Купити торговий острів – надати бізнесу солідності
 Власникам торгівельних точок та відділів важливо привабити покупців стильним, гарним та сучасним обладнанням. Будь-яка невідповідність загальному стилю відштовхує на етапі першого візиту. Саме тому торгові островки у Львові такі популярні серед підприємців та компаній, зайнятих у сфері реалізації та послуг.
Кожна модель може мати будь-який дизайн та функціонал в залежності від потреб організації, приймати усі форми та варіанти виконання.

ПОДІЛИСЯ СТОРІНКОЮ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.

Website was built with Mobirise site template