Готові зробити замовлення?

Телефонуйте або пишіть на Viber

   Стіл для макіяжу – яким він має бути?

   У роботі візажиста найважливішим фактором є зручність та доступність усіх матеріалів, які він використовує. На другому місці гарне та якісне освітлення, без якого професійний макіяж зробити неможливо. Макіяжний стіл або гримерне дзеркало з необхідними полицями для інструментів та косметичних засобів стане справжньою допомогою для гарної роботи.
Стіл візажиста – це саме той момент, на який звертають увагу примхливі та звичайні відвідувачі салонів. Будь-який безлад, поганий зовнішній вигляд меблів чи зношене покриття миттєво відштовхне потенційного клієнта назавжди.

   Робоче місце візажиста у Львові – що ми пропонуємо?
Наші вироби відповідають стандартам, необхідним для професійної роботи майстра під час нанесення макіяжу. Зробити граний мейкап можна тільки з якісним освітленням – саме воно вказує візажисту, як скористатися косметичними засобами правильно, що підкреслити, а від чого відвести увагу.
В нас можна:
• купити стіл з дзеркалом у будь-якому стилі, залежно від побажань;
• замовити дизайн-проект за власними потребами (розмірами, загальним видом, додатковим оснащенням);
• отримати надійну та якісну конструкцію, де передбачено усе для комфорту майстра;
• придбати стильний, сучасний елемент інтер’єру, який не буде спотворювати загальний вигляд приміщення.
Щоб швидко замовити стіл для мейкапу в Україні, обирайте готові моделі з нашої галереї.

   Хочу власне: як отримати особливий стіл?
Для індивідуального виготовлення зв’язуйтесь з менеджерами для надання детальної інформації щодо розмірів, фактури, поєднання матеріалів, форми та ін..
Кожний дизайн-проект столиків з дзеркалом – справжній шедевр з урахуванням всіх побажань клієнта, враховуючи найдивніші ідеї. У виготовленні використовуються виключно сучасні матеріали та обладнання.

ПОДІЛИСЯ СТОРІНКОЮ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.

Develop your own website - Get now