html website templates

Секційні торгові вітрини – переваги 

     У рішенні купити торгові вітрини кожний підприємець повинен добре обдумати, який функціонал повинні виконувати майбутні меблі. Модульні прилавки, острівці з алюмінію та скла, стійки, столики та безліч інших варіантів оздоблення торгової точки дозволяють не тільки гарно викласти товар, але й забезпечити швидкий доступ до нього з боку продавця.

     Секційні прилавки для магазинів вважаються найбільш комфортними з питань зручного користування. Чому? Найперше – їх розташовують безпосередньо на шляху великої кількості відвідувачів, які навіть без явної мети однаково звернуть увагу на таку вітрину.
     Торгові острівці з секціями – привілеї рішення
     Секційні моделі легко розміщують товар за групами, що спрощує вибір з боку покупці – вони відразу бачать усю продукцію та можуть швидко обрати необхідну річ. У інших перевагах замовлення торгових острівців з секціями:
• великий кут огляду з будь-якої точки руху відвідувача;
• стильний дизайн, який миттєво привертає увагу;
• модульність – секції легко замінити місцями, розширити, звузити;
• простий монтаж та демонтаж;
• швидка заміна ушкодженої частини (внаслідок вандалізму чи необережного поводження відвідувачів).
     Додаючи неординарний дизайн, власник торгової точки отримує ефективні торгові острівці, що приваблюють покупців у будь-якому місці розташування.

     Вигідна інвестиція у секційні моделі
     Крім стильної зовнішності та великого кута огляду, магазинні вітрини з секціями частіше відповідають вимогам великих ТЦ щодо оформлення приміщень. Якщо замовляється острівець з алюмінієвого профілю та скла, його можна забрендувати, нанести будь-які зображення, що сповістять про приналежність до конкретної компанії.

     Фабрика «Слон» – ваш надійний партнер з виготовлення вітрин, прилавків та острівці будь-якого формату за бажанням клієнта.  

Залиште заявку

Ми зв'яжемося з Вами для обговорення всіх питань!
Надамо якісну, безкоштовну консультацію!