portfolio site templates

Фурнітура прилавків, острівців, вітрин

     Важливо знати, що торговий острівець – це не тільки стандартна вітрина, прилавок, де можна максимально роздивитися пропозиції магазину. Вони можуть приймати обличчя столиків та барних стійок, торговельно-виставкових композицій чи центрами продажу. Фабрика «Слон» також не обмежує власних замовників у фантазіях та бажаннях, тут можна замовити торгову вітрину, стіл чи стійку для будь-яких потреб.

     Але повернемося до головного – яку фурнітуру частіше використовують у виготовленні меблів для торгівлі?

     Типи та особливості різновидів фурнітури
     Якщо клієнт нашої фабрики бажає зекономити кошти та використати найбільш доступний матеріал, то на фурнітурі не радять заощаджувати навіть досвідчені фахівці з виготовлення меблів. Зроблені на замовлення торгові острівці у Львові можуть мати:
• петлі для ЛДВП, що врізуються;
• прапорцеві петлі;
• замки звичайні, що врізуються;
• петлі для скла з ультрафіолетовим з’єднанням;
• замки звичайні під один ключ.
     В останньому варіанті є свої привілеї – усі замки на ящиках та боксах відкриваються одним ключем. Це ідеальний варіант для аптек, мобільних салонів, де є необхідність швидко відкрити будь-який відділ.

     Виготовлення торгових острівців на замовлення з якісною фурнітурою
     Фабрика меблів «Слон» встановить фурнітуру за бажанням клієнта. Попередньо (за необхідності) надається професійна консультація, щоб замовник міг обрати елементи, які максимально відповідають його вимогам. Наприклад, шафи зі скла та алюмінієвого профілю мають стильний вигляд з петлями-прапорцями, а невеликі прилавки можна оснастити петлями, що врізуються (прихованими).

     Особливою технологією монтування відрізняються петлі для УФ-скла – попередньо на дверцята встановлюються спеціальні п’ятачки-тримачі. Але зовнішній вигляд у таких виробів набагато ефектніший.  

Залиште заявку

Ми зв'яжемося з Вами для обговорення всіх питань!
Надамо якісну, безкоштовну консультацію!