web creation software

Різновиди вітрин та острівців для торгових точок

     Якщо зробити невеликий екскурс з вивченням матеріалів та фурнітури, торгові острівці можуть викликати безліч запитань навіть у прогресивних бізнесменів. Адже, крім популярного ЛДВП та скла, у виготовленні якісних модульних та інших систем для презентації товарів можуть використовуватися менш відомі, але надійні матеріали.

     Наприклад, шафи з алюмінієвого профілю та скла – це надійно, зручно, стильно. Однак існують інші цікаві версії – вітрини та острівці із МДФ з ультрафіолетовою склейкою. Саме від матеріалів та технології виробництва залежить кінцева вартість об’єкту.

     ЛДСП та скло – особливості матеріалу
Крім надійних кріплень та непохитності загальної конструкції, замовнику важливо отримати зручну для покупців та персоналу вітрину. Тому вітринні конструкції з ЛДВП зі склом вважаються найбільш комфортними. У перевагах таких конструкцій:
• витримка великого навантаження;
• легкий монтаж та демонтаж у випадку перевезення чи переміщення на іншу площу;
• захист від дії агресивного середовища;
• можливість переоформлення зі складанням поличок іншого розміру;
• низька вартість матеріалу.
     Якщо порівняти з виробами із МДФ та скла, такі моделі вітрин і острівців набагато дешевші, а зовнішній вигляд не програє.

     Вартість торгових острівців у залежності від матеріалу
Найбільш дорогими варіантами є виконання вітрин та прилавків з УФ-склом. Але тут є інша істотна перевага – такі вироби мають надзвичайно престижний вигляд. Також у рішенні купити торгові вітрини потрібно знати, що острівці з УФ-склом оздоблюються фарбованим глянцем. Якщо ж власнику торгової точки необхідно нанести зображення, фотодрук доступний для усіх моделей.

     Надзвичайно стильний вигляд мають вироби зі скла та алюмінієвого профілю – це також недорогі варіанти облаштування великих та малих торгових точок. 

Залиште заявку

Ми зв'яжемося з Вами для обговорення всіх питань!
Надамо якісну, безкоштовну консультацію!