free site templates

Власні дизайн-проекти торгових острівців

     Фабрика меблів «Слон» у Львові готова зробити торговий острівок на замовлення за будь-яким ескізом. Також професійні дизайнери самостійно розроблять проект залежно від особливостей та розміру приміщення. Під час узгодження майбутньої моделі за індивідуальними потребами клієнт може вносити корективи та висловлювати побажання щодо габаритів, форм, кількості боксів та відділів, декору.

     Наші торгові острівці на замовлення – це виключно індивідуальний підхід до створення нової композиції. Майстри також враховують вимоги конкретного торгового центру, якщо ТЦ зобов’язує бізнесменів оздоблювати точку з урахування загального інтер’єру.

     Функціонал та зовнішній вигляд вітрин від фабрики «Слон»
     Торгові острівці для роздрібних та підприємств на опті розробляються з дотриманням технічних вимог до такого виду меблів. Щоб замовник отримав продукцію, яка повністю відповідає вимогам, наші майстри:
• знаходять компроміс між якістю та доступною вартістю;
• забезпечують модель виключно надійними кріпленнями;
• під час конструювання модульних систем враховують необхідність подальшого транспортування;
• розробляють необхідну кількість відділень та відсіків, у тому числі з замками чи скляні полиці для товару.
У бажанні купить торгові вітрини з унікальною зовнішністю замовники можуть розраховувати на виключний професіоналізм та великий досвід співробітників.

     Архітектурна концепція за особливостями приміщень
Стандартні варіанти мало влаштовують власників ексклюзивних торгових точок чи мереж. Тому фабрика «Слон» намагається знайти індивідуальний дизайн з розробкою необхідної кількості торгових меблів для невеликої кількості відділень або ж великої мережі.
У бажанні замовити торгову вітрину, яка не має бути схожа на своїх попередників, можна додати незвичайний дизайн або ж ексклюзивний декор. Усі архітектурні моменти враховуються нашими спеціалістами. 

Залиште заявку

Ми зв'яжемося з Вами для обговорення всіх питань!
Надамо якісну, безкоштовну консультацію!