Готові зробити замовлення?

Телефонуйте або пишіть на Viber

Рецепшн

Стійка адміністратора у готелі, салоні краси чи будь-якої іншої громадської організації – це перший атрибут, який бачать клієнти після входу у будівлю. Саме тому таким елементам приділяється найбільша увага, адже рецепшн відображає загальний стиль та серйозність власника закладу. Тому такі стійки повинні не тільки гармонічно поєднуватися з загальним інтер’єром, але й володіти вишуканістю, комфортом та сучасний зовнішнім виглядом.

 За бажання купити готові рецепшени клієнти можуть звертатися з індивідуальним проектом до фабрики меблів «Слон», де можна втілити будь-які дизайнерські ідеї. Ці стійки (на російській мові добре відомі як «ресепшн») можуть мати безліч відділів та боксів збоку працівника закладу, але з боку відвідувача вони монолітні. Такі меблі легко декорувати, наносити логотипи та контакти, девізи, що приваблює увагу кожного клієнта та сприяє запам’ятовуванню стильного закладу.

 Рецепшени під замовлення на фабриці «СЛОН»
 Особливостями таких меблів, у першу чергу, є враження відвідувача. Тому стійки повинні мати ідеальний вигляд, без будь-яких натяків на дефекти чи пошкодження. Щоб вони не з’явилися впродовж експлуатації, фабрика торгових меблів «СЛОН» виготовляє тільки якісні моделі з ДСП чи ЛДСП з надійним покриттям.
 Рецепшени на замовлення у Львові – це:
• виконання виключно у форматі ескізу, який узгоджено з клієнтом;
• невисока вартість сучасних та якісних стійок для офісів, компаній, салонів, кабінетів;
• оперативне доставляння у будь-який регіон України;
• втілення будь-яких потреб, у тому числі відносно зовнішнього оздоблення, декору;
• вироби, які не бояться перепадів температури та інших атмосферних впливів.
Існує істина, що кожен власник елітного клубу, салону чи бару повинен замовити стійку-рецепшн у Львові з метою комфорту відвідувачів та персоналу. Це насправді так – західна мода міцно ввійшла у наш бізнес, тому така стійка є обов’язковим атрибутом. Якщо дізнатися погляди клієнтів, усі як один скажуть – рецепшн дуже зручний для орієнтування у незнайомому приміщенні, та дуже помітна і некомфортна його відсутність.

Як швидко купити стійку рецепції у Львові?
Для замовлення індивідуального проекту необхідно надати ескіз майбутніх меблів та познайомити наших майстрів із загальним інтер’єром. Якщо клієнт достеменно не знає, який вигляд буде імпонувати приміщенню, команда відповідальних та кваліфікованих дизайнерів запропонує варіанти.
У нас ви можете замовити рецепшн або купити один із готових виробів, які представлені у галереї.

ПОДІЛИСЯ СТОРІНКОЮ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.

This web page was built with Mobirise