Готові зробити замовлення?

Телефонуйте або пишіть на Viber

   Демонстраційні й касові прилавки на будь-який смак

   Компактність, можливість обладнання будь-якої площі та висока місткість – це далеко не всі переваги моделей від нашої компанії. Прилавки для магазинів завжди залишаються мобільними, не потребують особливого догляду, мають естетичний зовнішній вигляд. До того ж, наші вироби характеризуються доступною вартістю.
За бажання купити торгові прилавки, які будуть відповідати усім потребам щодо розміщення та навантаження, потрібно визначитися з типом товарів та умовами їх зберігання. Наші моделі задовольнять навіть вибагливих покупців – це максимальний комфорт, міцність та імідж вашого бізнесу.

   Як купити прилавки для магазинів у Львові?
Перш за все, з’ясуйте, потрібні демонстраційні чи касові моделі. Вони відрізняються конфігурацією, відділами, полицями та загальним виглядом. Наприклад, касові прилавки Львова обов’язково доповнюються закритими шафками для особистих речей касира.
В перевагах наших прилавків:
• зберігання гарного зовнішнього вигляду протягом усього терміну використання;
• легкий монтаж чи демонтаж для перестановки чи транспортування;
• підвищена стійкість до вологи та інших зовнішніх чинників;
• стильна зовнішність;
• індивідуальні проекти будь-якої фактури, комбінації матеріалів, форм та розмірів.
Виготовлення демонстраційних прилавків у Львові починається з розробки дизайн-проекту за особистими побажаннями. В нас можна комбінувати скло та ДСП, ЛДСП та алюмінієві профілі, інші матеріали.

   Магазинні касові прилавки в Україні
 Місце касира має бути максимально комфортним для власне співробітника та відвідувачів. Наші прилавки для кас мають відділення для установки терміналів, ваг, кредитних карток, готівки. Це повністю закриті моделі з боку покупців, що дозволяє забезпечити зручну роботу касира у торговій точці.

ПОДІЛИСЯ СТОРІНКОЮ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.

Made with Mobirise html template