Стандартні позиції

(Виготовлення на протязі тиждня)

Готові зробити замовлення?     
                                Телефонуй!

   Магазинна вітрина як спосіб привернути увагу 

 Ефективна демонстрація товару стає неможливою без скляної вітрини. Але кожна модель має не тільки створювати комфорт покупцеві та продавцю, але й відповідати загальному стилю приміщення. Якісна торгова вітрина може приймати будь-які форми та комбінації матеріали, у тому числі з закритими частинами.
Вітрина в магазин у Львові від нашої компанії – це сучасні вироби з абсолютною мобільністю, комфортом, сучасним дизайном. Моделі можуть виготовлятися за індивідуальними проектами, також доступні готові функціональні вироби, які представлені у галереї.

   Переваги стильних та міцних конструкцій від виробника
 Крім гарної зовнішності, кожна вітрина має відповідати таким критеріям:
• мати зручний доступ до товарів з боку продавця;
• володіти оптимальним кутом огляду для покупця;
• мати змогу рекламувати найбільший асортимент товарів;
• бути універсальною та мобільною у випадку переміщення, транспортування;
• витримувати навантаження важкими товарами.
Наші моделі виготовлені за сучасними технологіями, вирішують усі задачі відразу. За бажанням, клієнти можуть замовити магазинну вітрину в готовому вигляді з переліку продукції, що є в наявності, або надати інформацію для нового дизайн-проекту.

   Купити вітрину для магазину в Україні – привабити цільову аудиторію
 На сьогодні великий попит мають саме скляні торгові вітрини, що дають величезний простір для товарів та розкішний огляд з боку покупців. Наші конструкції приймають будь-які конфігурації та розміри, можуть бути відкритими чи закритими, з тумбочками, шафами та іншими блоками.
У наявності вітринні конструкції з ЛДСП зі склом, які відзначаються максимально низькою вартістю та є дуже практичними у користуванні на маленьких, великих площах. За бажанням, додається підсвічування.

ПОДІЛИСЯ СТОРІНКОЮ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.

Build a free site with Mobirise