Готові зробити замовлення?

Телефонуйте або пишіть на Viber

     Скляні вітрини з алюмінієвим профілем – стиль та елегантність
    Цікаве та стильне поєднання скла з металом давно увійшло у побут більшості сучасних людей. Не відстають торгові точки – торгові скляні вітрини з алюмінієм мають досить неординарний та стриманий вигляд, а наявність підсвічування створює справжню привабливість.  
 Такі торгові меблі у Львові замовляються відповідно до розмірів вашого приміщення. Якщо обмежень щодо площі немає, можна замовити модель з готових конструкцій, представлених у галереї. Також доступна додаткова фурнітура у вигляді замків, регульованих ніжок та інших аксесуарів.

   Алюмінієві вітрини під замовлення у Львові
 Крім відмінного функціонала, такі об’єкти вигідно підкреслюють гарний смак власника бізнесу. А це спосіб привернути увагу не лише покупців, але й потенціальних інвесторів. Також має значення організація робочого місця персоналу – шафи з алюмінієвого профілю та скла та вітрини виготовляються з комфортом для продавців.
 В інших перевагах наших виробів:
• призначення для будь-яких товарів (від побутової техніки до ліків та іграшок);
• простий догляд;
• мобільність конструкцій для швидкої зміни розташування;
• монтування скла, ДСП або дзеркала на задні стінки в залежності від побажань клієнта;
• витримують великі навантаження без додаткових стійок.
Щоб швидко обрати та купити скляну вітрину з алюмінієвим профілем, телефонуйте нашим співробітникам або ж замовляйте модель з готових виробів, менеджер самостійно зв’яжеться з вами.

   Скляні вітрини в Україні – якісне облаштування площадки
 Крім перелічених привілеїв, вітрини зі скла та алюмінію дозволяють вигідно підсвітити товар та розташувати велику кількість позицій перед очима покупця. Також вироби займають мінімум міста, можуть приймати кутові, радіусні та інші форми. В нашій компанії немає обмежень щодо комбінацій матеріалів та самої композиції.

ПОДІЛИСЯ СТОРІНКОЮ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ.

Created with Mobirise web theme